Jak zdobyć dziewczynę

Obecnie coraz więcej facetów ma problem ze zdobyciem fajnej dziewczyny. Czytają dziesiątki artykułów takich jak ten, albo kupują poradniki. Czytają, analizują … i dalej nic z tego nie wynika. Pozostaje im jedynie fantazja oraz własny nadgarstek. Większość z tych facetów naoglądało sie filmów disneya oraz romantycznych komedii, i teraz czekają, aż pojawi się ich wyśniona księżniczka, dadzą kwiatka, pójdą na romantyczną kolacje i będzie wielki love i gromadka dzieci. Problem polega na tym, że to co oglądamy na filmach to fikcja. Jeżeli dalej będziesz mylić fikcję z rzeczywistością to nabawisz się kontuzji nadgarstka i zostaniesz na starość z kotem.

Od początku istnienia świata, faceci nie mieli większych problemów ze zdobywaniem partnerek. Gdyby było inaczej, nie byłoby nas teraz na świecie. Ja bym nigdy nie napisał tego tekstu, a Ty byś go nigdy nie przeczytał. Zamiast więc szukać naukowych cudów na zdobycie dziewczyny, weź przykład z naszych przodków. Czym dalej się cofniemy, tym lepiej. Nie każe Ci zacząć polować na mamuty, przeprowadzić się do jaskini i zapomnieć co to jest mydło. Skup się na tym, co siedziało w głowie takich neandertalczyków w momencie, kiedy spodobała im się jakaś kobieta. W dużej mierze, poza zapachem i ubiorem, współcześni faceci różnią się od swoich jaskiniowych przodków … brakiem jaj. Tzn jakieś tam jaja mamy, ale lata ewolucji i disneyowskiej papki doprowadziły do mocnego ich skurczenia. Jeżeli zatem podoba Ci się jakaś dziewczyna, pierwsze czego potrzebujesz to JAJ. Te kurze, czy kinder niespodzianki się nie liczą, muszą być Twoje własne.
Co zatem robili nasi przodkowie, jak spodobała im się jakaś niewiasta? Proste: brali maczugę, bęc i targali do jaskini. Nie odbieraj tego dosłownie, bo zamiast zdobyć dziewczynę, zdobędziesz nowych kumpli spod celi, a chyba nie o to chodzi. Jeżeli chcesz zdobyć kobietę, nie możesz się jej bać, kobiety nie gryzą (najczęściej). Musisz być pewny siebie. Tak jak jaskiniowiec z maczugą, tak ty podejdź do dziewczyny bez strachu i skrępowania.

Większość facetów boi się nawet podejść do pięknej dziewczyny, jeżeli myślisz, że nie jesteś zbyt atrakcyjny lub masz za mało pieniędzy, to przegrałeś na starcie, zanim nawet spróbowałeś. Masz myśleć jak ten jaskiniowiec, a właściwie to czym mniej myślisz i się zastanawiasz tym lepiej. Po prostu podejdź do dziewczyny i zagadaj, to Ty masz maczugę, Ty jesteś facetem, a ona będzie Twoja. Jeżeli nie masz takiego myślenia, to lepiej wróć do domu i włącz sobie jakiś film na komputerze. Bo jeżeli nie masz do czynienia z jakąś desperatką to nic z tego nie będzie.
Kobiety nie lgną jak muchy do gwiazd rocka czy aktorów, dlatego, że są sławni, czy bogaci. Ci faceci są przekonani, że mogą mieć każdą, są pewni siebie; ta energia dosłownie z nich bucha, i to właśnie jest dla kobiet niesamowicie atrakcyjne.

Pamiętaj to nie są jakieś zawody, rywalizacja, czy rozmowa kwalifikacyjna. Dlatego wyjmij ten kołek z dupy, masz być pewny siebie, ale jednocześnie wyluzowany i zabawny. Jak wspomniałem dziewczyny najczęściej nie gryzą, dlatego nie możesz się ich bać. Nie bój się podejść, nie bój się w odpowiednim momencie wprowadzić dotyk do tej relacji. Nie bój się przycisnąć ją nagle do ściany i pocałować. Masz być stanowczy i pewny siebie. Robi się trochę nudne takie powtarzanie, ale wszystko sprowadza się do bycia facetem, do posiadania jaj. Jeżeli chcesz zdobyć jakąś dziewczynę nie możesz zachowywać się jak “baba”. Heteroseksualne kobiety szukają facetów, a nie jakiegoś pizdusia; nawet nie wiadomo co to jest. Niby wygląda jak facet, podobają mu się kobiety, a zachowuje się jak baba. Na co kobiecie facet, który pokazuje, że ma dużo mniejsze jaja od niej. Nawet jeżeli jakimś cudem stworzycie związek, to na krótko; albo będziesz mieć rogi, aż po sam sufit, bo dziewczyna będzie szukać prawdziwego faceta. Właśnie takiego pewnego siebie, jaskiniowca z jajami.

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *