jak zniszczyć związek

Jak zniszczyć związek

Jeżeli zastanawiałeś się kiedyś jak zniszczyć swój związek oraz jak sprawić, żeby dziewczyna uciekała od Ciebie jak poparzona, to świetnie trafiłeś. Przedstawię Ci tajną listę 13 niezawodnych sposobów jak zniechęcić do siebie każdą, nawet najbardziej zakochaną i zdesperowaną kobietę. Po zastosowaniu się do tych rad, masz gwarancje bardzo szybkiego rozstania i zniechęcenia każdej potencjalnej kandydatki. Jeżeli Twoim pragnieniem jest spędzić życie w samotności, nic prostszego, wystarczy stosować się do poniższych zasad. Wtedy żadna kobieta z Tobą nie wytrzyma i będą unikać Ciebie jak diabeł święconej wody.

Zazdrość – rób dziewczynie awantury o każdego faceta, który zbliży się do niej na mniej niż 10 metrów. Jeżeli nie odbiera Twojego telefonu, czy nie odpisuje od razu na SMS, z całą pewnością w tej chwili Cię zdradza. Nie może też nigdzie sama wychodzić, bo na pewno zaraz kogoś pozna. Musisz zawsze z nią chodzić, nie wolno jej mieć koleżanek czy znajomych. Dookoła pełno jest facetów napalonych na Twoją dziewczynę, a ona tylko czeka na okazję, aby Cię zdradzić. Nigdy jej nie ufaj, cały czas kontroluj i rób mega awantury jak tylko ktoś na nią spojrzy.

Opowiadanie o byłej – często wspominaj o swojej byłej dziewczynie. Porównuj ją we wszystkim do obecnej partnerki, nie zapomnij mówić, w czym Twoja była dziewczyna była lepsza od obecnej. Czym częściej będziesz wspominać swoje ostatnie związki, tym większa szansa, że obecna partnerka da szybko nogę.

Na wszystko się zgadzaj – nie możesz mieć własnego zdania. Nawet jeżeli myślisz inaczej niż Twoja partnerka lub miałbyś ochotę na coś innego, nie wasz jej się o Tym nawet wspominać. Na każde pytanie udzielaj odpowiedzi w stylu “tak kochanie, oczywiście”. Cokolwiek zaproponuje Twoja partnerka, nieważne czy Ci się spodoba czy nie, musisz szybko i z entuzjazmem się na to zgodzić. Pamiętaj, Twoje zdanie i to co Ty chcesz, w ogóle się nie liczy, masz sie na wszystko zgadzać i przytakiwać, byle tylko zadowolić swoją księżniczkę.

Zaniedbany – przestań o siebie dbać. Dieta czy ćwiczenia są Ci niepotrzebne, masz jeść codziennie fast foody, słodycze i leżeć godzinami przed telewizorem. Jeżeli chcesz, aby dziewczyna szybko uciekła; żadnej siłowni, żadnego zdrowego odżywiania.Codziennie chodzisz w tym samym, starym, porozciąganym dresie. Ubrania pierzesz maksymalnie raz na tydzień, nie częściej; oczywiście nigdy ich nie prasujesz. Fryzjer, golenie czy codzienna kąpiel, to nie dla Ciebie; nie trać czasu na takie bzdety. Zamów lepiej kolejnego Big Maca, czteropak piwa i obejrzyj jakiś mecz w telewizji.

Maminsynek – pamiętaj we wszystkim słuchać się mamy. Musisz codzienne do niej dzwonić oraz o wszystko się pytać. Najlepiej będzie, jeżeli w dalszym ciągu mieszkasz z rodzicami, a mamusia wszystko robi za swojego kochanego syneczka. Jak mama powie, tak ma być, koniec i kropka.

Nie umie nic zrobić i załatwić – “przepraszam, a tą żarówkę to jak się wymienia?” Zrobić coś w domu, naprawić, załatwić sprawę w urzędzie,… to nie dla Ciebie. Kto niby w ogóle takie rzeczy potrafi, przecież od czegoś są fachowcy, którym się płaci; szwagier pod telefonem; no i dziewczyna też musi mieć jakieś zajęcia. Przecież, Ty nie musisz się na tym znać. Kto by to wszystko ogarnął? Ty jesteś chłopczykiem, możesz mieć dwie lewe ręce, to nie są sprawy dla Ciebie, jesteś pizdusiem kanapowym i niczego nie musisz.

Leniwy bez ambicji – przecież jest dobrze tak jak jest, to po co coś zmieniać. Wystarczy Ci takie życie jakie masz, nie potrzebujesz niczego ulepszać. Nie przeszkadza Ci, że mieszkasz cały czas z rodzicami, Twoja edukacja zakończyła się na szkole zawodowej i zarabiasz najniższą krajową za kopanie rowów. Masz kanapę, telewizor, codziennie po pracy wypijasz dwa piwka, niczego więcej nie potrzebujesz do szczęścia. Nie słuchaj innych; dokształcać się, rozwijać, lepsza praca, dom, samochód; na co to komu potrzebne? Tobie w zupełności wystarczy kanapa i browarek.

Nudziarz – jeżeli dziewczyna pyta się co będziecie robić? Zaproponuj: zostać w domu i obejrzeć coś w telewizji; zawsze to samo, nie ma wyjątków. Nie ma sensu nigdzie wychodzić, jak można posiedzieć na kanapie. Jeżeli partnerka będzie jednak nalegać na rozmowę, postaraj się wygłosić bardzo ciekawy monolog na temat konstrukcji programów telewizyjnych, historii kanap czy wytłumacz jej ze szczegółami zasady gry w szachy. Jeżeli jednak bestia jest bardzo uparta i gdzieś wychodzicie; pamiętaj, aby zawsze było to te same miejsce i nie waż się nawet zamawiać innego dania niż ostatnio.

Brak inicjatywy – pod żadnym pozorem nie proponuj niczego dziewczynie. Każdy pomysł spędzania czasu ma wychodzić od niej. To dziewczyna ma do Ciebie podejść, oczarowana Twoją niesamowitą osobą. To ona, ma zagadać, zaprosić Cię na kolacje. To ona ma pokazać, że jej na Tobie zależy, a Ty masz czekać, aż się na Ciebie rzuci. Zrozumiano?, jesteś boskim księciem, masz nie wykonywać żadnych ruchów, niczego nie planować, masz tylko czekać i siedzieć bezczynnie.

Ograniczaj – to Ty jesteś panem i władcą i Ty masz decydować co robi Twoja partnerka. Masz w pełni decydować o jej życiu i cały czas ją kontrolować. Ona nie ma prawa mieć własnego zdania, planów i ambicji. Masz ją zamknąć w złotej klatce, wywalić kluczyk i nigdy z niej nie wypuszczać. Przecież to Ty wiesz co jest dla nie najlepsze i czego ona chce.

Kompleksy – znajdź u siebie jakąś niedoskonałość, coś w czym wydaje Ci się, że jesteś gorszy od innych. Wierzę, że Ci się uda. Nie ma ludzi idealnych i na pewno coś znajdziesz. Może być cokolwiek: wzrost, nos, zakola, pieniądze, długość członka. Nie musi to być nawet widoczne dla innych, ważne, abyś Ty sobie wmówił, że tak jest. Ważne, aby stało się to Twoim problemem numer jeden i abyś bardzo się tym przejmował. Nie wolno Ci mieć dystansu do siebie, nie możesz tego bagatelizować, masz to bardzo przeżywać i myśleć, że przez to jesteś dużo gorszy od innych.

Namolny – musisz dzwonić do dziewczyny minimum co godzinę oraz co 5 minut wysyłać smsy. Jeżeli nie odbiera lub nie odpisuje, dzwoń co chwilę, aż do skutku. Jeżeli widzieliście się wczoraj to koniecznie musisz do niej jechać już następnego dnia, ona nie może przecież spędzić dnia bez swojego kochanego misiaczka.

Liczy się tylko seks – całymi dniami pokazuj dziewczynie jak bardzo jesteś na nią napalony. Ona musi zrozumieć, że nie interesuje Ciebie co ona ma do powiedzenia. Liczy się tylko jej ciało i to co będziesz z nią robić jak już zaciągniesz ją do łóżka. Daj jej do zrozumienia, że masz swoje bardzo duże potrzeby, a ona jest obiektem seksualnym, który ma je spełniać.

Masz gwarancje skuteczności

Już nawet jedna z tych cech skutecznie zniechęci do Ciebie każdą dziewczynę. Jest to potężna broń, jeżeli będziesz łączyć w sobie kilka cech, masz jeszcze większą gwarancję skuteczności. Stosuj się do powyższych rad, a będziesz mieć zapewnione samotne życie z własnym nadgarstkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *