jestem brzydki

Jestem brzydki, jak poprawić wygląd

Jestem brzydki, nie mam dziewczyny i nie wiem po co żyje. Jak żyć, kiedy w życiu liczy się tylko wygląd?

Postękałeś, pożaliłeś się; to teraz przestań jęczeć jak baba, znajdź swoje jaja i weź się za siebie. Mówią Ci, że wygląd nie ma znaczenia, że liczy się charakter. Jest to półprawda, po pierwsze wygląd ma znaczenie (co prawda znacznie mniejsze niż Ci się wydaje, ale zawsze jakieś), po drugie charakter (to co siedzi u Ciebie w głowie) jest najważniejszy.

Dlatego zacznij zmiany od zawartości swojej czaszki. Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego gwiazdy rocka, pomimo w wielu przypadkach wątpliwej urody, zmieniają młode i piękne dziewczyny jak rękawiczki? Powiesz: kasa, sława. Nic, z tego. CHARYZMA to jest ich tajemnica. Ci goście są mega pewni siebie i swojej wartości. Ta energia, aż z nich promieniuje. Kobiety, kiedy patrzą na takich facetów, od razu wiedza, że oni mają to coś, mają jaja i ciągną do nich jak pszczoły do miodu. Dlatego masz myśleć, że jesteś zajebistym facetem i możesz mieć każdą. Żadnego stękania “jestem brzydki” zostaw coś takiego dla rozhisteryzowanych kobiet i pizdusiów, Ty masz być facetem.

Jeżeli masz zastrzeżenia do swojego wyglądu; najlepsza rada, zmień to co możesz, a tego czego nie da się zmienić, zaakceptuj. Jeżeli masz miliony na koncie, to żaden problem. Zrób sobie 10 operacji plastycznych i po problemie. Większość facetów wygląda jak strach na wróble, nie ze względu na geny, ale dlatego, że o siebie w ogóle nie dbają. Jeżeli jesteś takim życiowym pizdusiem i wolisz cały czas stękać jaki to jesteś brzydki, Twoja sprawa, idź w kącik popłacz i pożal się komuś. Jeżeli jednak jesteś facetem, weź się za siebie. Stań się najlepszą wersją swojej osoby. Poniżej kilka prostych, ale jakże skutecznych sposobów na to jak diametralnie poprawić swój wygląd.

Zacznij ćwiczyć – nic tak nie zmieni Twojego wyglądu, jak ćwiczenia fizyczne. Zrzucisz zbędny tłuszcz, nabierzesz mięśni i zaczniesz wreszcie wyglądać jak facet. Jest to najlepszy sposób na poprawę wyglądu. Trzeba ćwiczyć regularnie, trochę poświęcenia i wylanego potu, ale naprawdę warto i działa cuda.

Zdrowo się odżywiaj – zacznij zwracać większą uwagę, na to, co ląduje na Twoim talerzu. Jest dużo prawdy w powiedzeniu, że jesteśmy tym co jemy. Zmień dietę, a szybciej pozbędziesz się tłuszczu, poprawi się też Twoja cera oraz samopoczucie.

Porządnie się ubieraj – nie musisz od razu wydawać kilka tysięcy na jakieś firmówki prosto z wybiegu. Najważniejsze, aby ubranie było dobrze dopasowane, czyste, wyprasowane i pachnące. Jeżeli zaczniesz się ubierać, trochę bardziej elegancko (koszula, marynarka) to też na pewno nie zaszkodzi.

Wylecz zęby – czy tutaj trzeba coś dodawać? Ubytki, braki w uzębieniu, brązowe zęby; wygląda to tragicznie i odpycha na kilometr. Jest to efekt Twoich wieloletnich zaniedbań. Pamiętaj, dentysta nie gryzie.

Zadbaj o cerę – jeżeli Twoja twarz wygląda jak po ostrzale z karabinu, czym prędzej idź do dobrego dermatologa. Drobne problemy, możesz próbować podleczyć specyfikami z drogerii. Jednak w poważniejszych przypadkach nie trać kasy na drogeryjna mazidła czy witaminki i czym prędzej umawiaj wizytę do dermatologa.

Idź do fryzjera – zrób coś z tym nieładem na swoje czaszce, dobrze dobrana fryzura potrafi wyraźnie odmienić człowieka. Jeżeli łysiejesz, nie baw się w zaczeski, tylko tym bardziej udaj się do fryzjera, który doradzi odpowiednią fryzurę dla Twoich włosów.

Opal się – ludzie opaleni wydają się bardziej atrakcyjni, jeżeli mamy środek zimy, a Ty masz skórę jak kartka papieru, nie bój się iść na solarium. Najważniejsze, aby wszystko robić z głową i umiarem.

Postaraj się zmienić w swoim życiu przynajmniej tylko tyle, albo aż tyle. Jeżeli zastosujesz się do powyższych wskazówek, bardzo szybko zobaczysz pozytywne zmiany w swoim wyglądzie i z pewnością usłyszysz nie jeden komplement. Pamiętaj, zawsze masz wybór i możesz pracować nad tym jak wyglądasz. A nawet małe zmiany są dużo lepsze niż leżenie na kanapie, stękanie i użalanie się nad sobą. To, że przeczytałeś ten tekst to Twój pierwszy krok, widzisz problem i chcesz go zmienić, brawo, plus dla Ciebie. A teraz zamknij komputer, podnieś tyłek z kanapy i zacznij coś robić ze swoim życiem i wyglądem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *