Urok miłosny – czym jest i jak działa

 Czasami tak w życiu bywa, zakochujemy się bez wzajemności, albo dziewczyna mówi że „musimy porozmawiać”. Mamy wrażenie, że to koniec świata, jesteśmy bezradni, załamani. Możemy kupić tysiące róż, prezenty i zapewniać o swojej miłości. Ale co jeżeli to nic nie daje? Najprościej powiedzieć zapomnieć i poszukać innej, albo czas leczy rany. 

To była ta druga opcja, ale możemy też walczyć dalej w sposób niekonwencjonalny. Możemy skorzystać z pomocy magicznej decydując się na urok miłosny. Prawdziwe uroki nie polegają na paleniu świeczek i recytowaniu formułek. Przy wykonywaniu rytuału miłosnego najważniejsza jest energia, którą musimy odpowiednio ukierunkować w stronę wybranka. 

Urok miłosny kieruje energię magicznej więzi w kierunku naszej drugiej połówki.  Tworzy w jej myślach, snach i wyobrażeniach obraz, oraz silne więzi, myśli i najważniejsze uczucia do naszej osoby. Kiedy bardzo o czymś myślimy, nawet podświadome wtedy to dostajemy. Można więc powiedzieć, że urok miłosny jest bardziej rozwiniętą formą i świadomie ukierunkowaną prawa przyciągania.

 

Miłość jest uczuciem najwspanialszym, o które z pewnością warto walczyć na wszystkie możliwe sposoby. Czy jednak należy do tego celu wykorzystać rytuały miłosne, to już pytanie na który każdy sam musi sobie odpowiedzieć. Czy nie ma tutaj naginania trochę wolnej woli drugiej osoby.  Czy jako osoba zakochana nie powinnismy dążyć do szczęścia drugiej osoby nawet kosztem nas samych. Jeżeli wykorzystujemy magię oraz uroki miłosne do własnych korzyści mamy styczność bardziej z własnym egoizmem. Chcemy uszczęśliwić siebie samych, a więc to już nie jest miłość. A przynajmniej taka prawdziwa, bajkowa jakiej byśmy oczekiwali. Takie działania nie zawsze są dobre. Czasami lepiej kupić kwiaty, czekoladki i odpuścić. Przecie jak kocha prawdziwie to należy puścić, jeżeli wrócić wiemy, że to prawdziwa miłość. A jeżeli ściągniemy za pomocą uroku na siłę, to bardziej mamy wtedy emocjonalnego niewolnika.

Uroki miłosne możemy znaleźć na stronie http://www.urokmilosny.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *